Arbnor Rifati është trajneri i arrestuar për kurdisje

Drejtoria e Krimeve Ekonomike të Policisë së Kosovës sot ka zhvilluar një aksion në qytetin e Prizrenit.

Burime të “Indeksonline” bëjnë të ditur se bëhet fjalë për arrestime të dy personave të përfshirë në kurdisje të ndeshjeve.

640x74

Bëhet fjalë për Daut Mehmetin, referi i FIBA-së si dhe një trajner të basketbollit kosovar dhe trajneri i arrestuar është Arbnor Rifati.

Policia ende nuk ka dal me një qëndrim rreth këtij aksioni./IndeksOnline/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.