Arben Ahmeti: VV do të prishë Matematika në Rahovec

Analisti dhe drejtuesi i emisionit “Zyra e Ankesave” ku trajtohen problemet e komunave të ndryshme, ka potencuar se VV do të jetë befasia e këtyre zgjedhjeve në Rahovec.

Ai në analizën e tij ku në sondazh fitoi Vetëvendosje, potencoi se VV do të prishë matematika.

640x74

“Nuk e di nëse ata do të jenë në balotazh. Por se a do të prishin matematika, mendoj se do të prishin matematika”, u shpreh Ahmeti në analizën e tij.

Ndryshe VV ka fituar në të gjitha sondazhet parazgjedhore të cilat e shohin këtë subjekt dhe kandidatin drejt një fitore. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.