Andin Hoti dhe kryetari Vehapi homazhe te varri i Elvis Pistës

Deputeti i ardhshëm i PDK-së në Kuvendin e Kosovës, Andin Hoti dhe kryetari i komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi, bënë homazhe të varri i Elvis Pistës.

Në homazhet që i bënë ish kandidatit për deputet nga PDK morën pjesë edhe aktivistë të tjerë të forumit rinor të PDK-së në Rahovec.

640x74

Homazhet nga kryetari Vehapi dhe deputeti Hoti vijnë në prag të tre-vjetorit të vrasjes së Pistës.

Elvis Pista u vra më 15 qershor të vitit 2014 para restaurant Jaha në mënyrë tinëzare. Vrasja e tij mbetet ende e pa zbuluar. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.