Alma Hoti, kandidatja e VV e cila ofroi program për qytetarët (Foto)

Kemi dëgjuar se si asambleistët ndonjëherë mund të mos merren seriozisht për rolin e tyre. Megjithatë, roli i tyre në zhvillimin e vendit është jetik.

Vetëvendosje pa dyshim se ka listën më të mirë të kandidatëve.

640x74

Një kandidate që ka bërë diferencën ishte Alma Hoti.

Ajo mban numrin 21 dhe para qytetarëve ka prezantuar program të qartë.

Ajo ishte kandidatja e vetme nga të gjitha partitë që bëri prezantim profesional duke adresuar problemet dhe zgjidhjet e tyre.

Alma pritet të jetë një nga asambleistet më të mira të legjislaturës së ardhshme. /Rahoveci24/

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.