Albin Kurti në Rahovec, me Visarin vizitoi HardhFestin – takoi verëtarët dhe qytetarët (Foto)

Deputeti i VV, Albin Kurit, ka qendruar ne Rahovec me ftese te kandidatit per kryetar te Rahovecit, Visar Korenica.

Ai u prit nga Korenica dhe struktura e VV ne Rahovec, ku bashke vizituan HardhFestin e ku takuan drejtuesit e festivalit dhe prodhuesit e verës.

640x74

Kurti lëvdoi rahovecianët duke thënë se janë njerëzit më puntorë në Kosovë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.