Alban Skenderaj e hap HardhFest 2021

HardhFest 2021 po kthehet dhe kjo po ndodh në formë magjike si asnjëherë tjetër me artistë vendorë e ndërkombëtarë.

Alban Skënderaj është superylli i parë që hap HardhFest 2021.

640x74

Ai do të performojë në mbrëmjen hapëse të HardhFest më 3 shtator.

HardhFest sivjet po mbahet pas pauzës vitin e kaluar ku u mbajt në version “online”.

Rikthimi i Hardhfest është gjëja më e bukur që ka mundur t’i ndodhë komunës së Rahovecit.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.