Alban Rama: Sa të jem unë gjallë tifozët e Pejës dhe Yllit nuk do të shkelin në Rahovec

Presidenti i KB Rahovecit, Alban Rama, po mban intervistë në emisionin “Sports Show” në Klan Kosova.

Rama teksa foli për organizimin madhështor të Final 8 u shpreh edhe për incidentet e tifozëve vandal të Pejës e Suharekës.

640x74

Presidenti tha se sa të jetë ai gjallë dhe kryetar i klubit më tifozët e Yllit dhe Pejës nuk mund të shkelin në Rahovec.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.