Aksion i Policisë në Prizren, disa të arrestuar për kurdisjen e ndeshjeve

Një aksion i Policisë së Kosovës ka nisur mëngjesin e sotëm në Prizren.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se aksioni i nisur nga Drejtoria e Krimeve Ekonomike ka të bëj me kurdisjen e ndeshjeve në Kosovë.

640x74

Sipas burimeve të Indeksonline, ka edhe të arrestuar në këtë aksion.

Pas pak do të njoftoheni me detaje të reja rreth këtij aksioni.

Bëhet fjalë për Daut Mehmetin, referi i FIBA-së si dhe një trajner të basketbollit kosovar.

/Indeksonline/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.