Aksident në Rahovec (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rahovec.

Aksidenti ndodhi në rrugën magjistrale në dalje të qytetit.

640x74

Rahoveci24 mëson se njësitet policore dhe ndihma e shpejtë kanë arritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe për momentin njoftohet vetëm për të lënduar.

Rruga në fjalë është një nga rrugët ku ndodhin më së shpejti aksidentet.

Kjo zonë vazhdimisht po bëhet më e populluar dhe rreziku që të ketë të përfshirë edhe këmbësorë dita ditës po rritet. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.