Aksident në magjistralen Rahovec – Malishevë

Për shkak të motit të keq është shkaktuar një aksident mes dy veturave në magjistralen Rahovec – Malishevë.

Kjo rrugë u kaplua nga orët e para të mëngjesit nga bora e madhe.

640x74

Dhe nga pakujdesia dhe numri i madh i veturave në qarkullim erdhi edhe deri tek ky aksident çka edhe më tej vështirësoi qarkullimin dhe rriti kolonat.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.