Aksident i rëndë në rrugën “Ibrahim Rugova”

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 18:20 në rrugën “Ibrahim Rugova”.

Rahoveci24 sjell pamjet nga vendi i ngjarjes teksa nuk ka më shumë informata për të përfshirët në aksident.

640x74

Ajo që dihet është se qytetarë dërguan në Emergjencë të lënduarit.

Rruga “Ibrahim Rugova” është bërë vatër e aksidenteve të qytetarëve teksa drejtoria për Urbanizëm dhe ajo e Shërbimeve Publike nuk kanë marrë asnjë veprim për këtë rrugë duke bërë që qytetarëy e tyre e sifomos këmbësorët të jenë të rrezikuar në baza ditore!

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.