Aksident i rëndë në rrugën Ibrahim Rugova, lëndohen disa persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 14:00.

Në aksident janë përfshirë dy vetura ku të lëndusr sipas Rahoveci24 kanë mbetur disa persona.

640x74

Aksidentet janë shpeshtuar në këtë rrugë, ku brends 2 ditëve ky është aksidenti i dytë që ndodh.

Kjo rrugë u mbingarkua jashtëzakonisht shumë pas bllokimit të rrugës kryesore për hesape të kryetarit Smajl Latifi, i cili ka demoluar qytetin në shenjë fushatës zgjedhore.

Shpresojmë që të mos ketë viktima në njerëz pasi kjo rrugë frekuentohrt edhe nga qindra nxënës dhe kjo rrugë ska as trotuar.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.