Aksident i rëndë në Rahovec

Një aksident ka ndodhur në rrugën Rahovec-Xërxë.

Sipas një dëshmitari të ngjarjes, aksidenti i rëndë ka ndodhur afër depos “Haxhijaha”.

640x74

Të përfshira janë një furgon dhe një veturë e tipit “Mercedes”.

Nuk informacione nëse ka të lënduar.

Dëshmitar V.C, aksidentin e ka vlerësuar të rëndë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.