Aksident i rëndë afër Epopejës së UÇK-së

Një aksident i rëndë ka ndodhur afër vendit të quajtur Epopeja e UÇK-së që është magjistralja e cila lidhë Rahovecin me Malishevën.

Rahoveci24 ka pranuar informatën për këtë aksident të rëndë.

640x74

Momentalisht s’ka informata për gjendjen e personave të përfshirë, por ajo që dihet është se në këtë aksident të përfshirëi janë një veturë Golf 4 dhe një kamionetë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.