Agronomi i fortë për Artvisionin

Agronomi ka mposhtur minimalisht me rezultat 1:0 Artvisionin (Menthae).

Ndeshja kryesore e turneut u karakterizua me lojë të fortë fizike.

640x74

Pas një seri rastesh në pjesën e dytë ishte legjendari Muhamed Shehu ai që realizoi golin e vetëm të takimit pas një korneri.

Rastin më të mirë për Artvisionin e pati Ilir Pallqa goditja e të cilit përfundoi centimetra larg golit.

Agronomi nesër luan finalen dhe konsiderohet favorit absolut për të triumfuar.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.