Agron Sokoli përkrah filmin “Shok” (Foto)

Aktori dhe producenti i njohur me suksese mbarë kombëtare, Agron Sokoli, po përkrah filmin “Shok” drejt rrugëtimit në Oscar.

Teksa faqja zyrtare e filmit ka kërkuar promovimin e filmit drejt rrugëtimit në Oscar, është aktori i madh kosovar nga Rahoveci, Agron Sokoli, ai që ka përkrahur filmin “Shok”.

Në foton e tij të profilit ai ka vendosur logon e filmit “Shok”.

640x74

Edhe ju mund ta vendosni logon e filmit “Shok” në përkrahje të rrugëtimit drejt Oscarit. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.