AAK shpall fitoren, feston Latifi

AAK ka dalë e para në zgjedhjet lokale me Smajl Latifin që ka dominuar në fshatra.

Latifi ka fituar shumicën duke dalë i pari.

640x74

Nga PDK dhe VV ska ndonjë komunimim rezultati, pasi diferenca mes dy subjekteve është e vogël.

AAK pret kundërshtarin në balotazh.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.