A jeni gati? Të premtën hidhet shorti i turneut, ja detajet

Nesër do të hidhet shorti i turneut për nderë të javës së dëshmorëve, i cili do të mbahet në qendrën rekreative “Toni Sport”.

Turneu do të zhvillohet me organizim të Drejtorisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit.

640x74

Pjesëmarrja në këtë turne është 15 euro.

Shorti do të hidhet nga ora 14:00 në Toni Sport, aty ku edhe do të fillojë turneu mes skuadrave garuese të shtunën.

Bëni ekipin tuaj dhe merrni pjesë, të zhvillojmë jetën rekreative dhe sportive të vendit tonë. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.