A duhet të vazhdojë Idriz Vehapi dhe kjo qeversije edhe një mandat, sipas Fahredin Shehut? (Video)

Ish-kandidati për kryetar të Rahovecit, Fahredin Shehu, ka bërë pohime konkrete dhe të jashtëzakonshme në emisionin e ri “Perspektiva” prodhuar nga Artvision dhe sjellë nga Rahoveci24.

Shehu foli për shumë aspekte, përfshirë edhe atë politik, ku ai nuk hezitoi të flasë as për atë nëse ai do të garojë në zgjedhje.

Ai flet edhe për kryetarin Idriz Vehapi dhe qeverisjen e tij.

640x74

A kanë punuar ata mirë, si ka performuar kryetari Vehapi dhe a duhet të qëndrojë ai edhe një mandat.

Përgjigjet rreth këtyre pyetjeve i jep Fahredin Shehu në videon më poshtë nga minuta 30:00:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.