99esim dhuron biletë FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë në Kampionatin Evropian

Platforma inovative shqiptare e cila sjell internet në duart e qytetarëve gjatë udhëtimeve në Evropë e gjithë botën, 99esim.com, ka hapur lojën shpërblyese ku dhuron një biletë FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë që zhvillohet më 24 qershor në Dusseldorf të Gjermanisë.

Bileta për këtë kampionat dhe veçanërisht për një ndeshje sikur ndaj Spanjës është vështirë të gjendjen dhe shiten në tregun e zi me mijëra euro.

99esim.com e dhuron një biletë të tillë FALAS dhe rregullat janë të thjeshta:
Të blihet një eSIM me vlerë të çfarëdoshme
Të bëhet shoku apo shoqja koment në postimin e lojës shpërblyese në Facebook


Është kaq e lehtë dhe kaq e thjeshtë që të përjetoni emocione të veçanta.

640x74

99esim në muajin e parë nga startimi ka rënë në syrin e personaliteteve të njohura shqiptare si Blendi Fevziu, Arianit Koci, Blerina Kllokoqi Rugova, Saudeza e të tjera personalitete dhe influencer të njohur.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.