9 raste të reja me koronavirus në Kosovë, asnjë në Rahovec

Nëntë raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe asnjë në komunën e Rahovecit.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vendin tonë.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë nga IKShP-ja përmes faqes zyrtare në rrjetin social “Facebook”.

NËNTË RASTE ME COVID-19 DHE TRE TË SHËRUAR!Sot më 26 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, May 26, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.