37.44% votuan në Rahovec, dalje mjaft e ulët

Komuna e Rahovecit ka votuar historikisht më së paku në orët e fundit.

Sipas faqes zyrtare të KQZ-së, në Rahovec kanë votuar 37.44 e qytetarëve me të drejtë vote.

640x74

Ndryshe me vota i bie që mbi mbi 21 mijë qytetarë kanë votuar në këto zgjedhje.

Numërimi i votave po vazhdon dhe Rahoveic24 do të ju informoj ënë kohë reale për më të rejat.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.