4 raste të reja me koronavirus në Kosovë

4 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe asnjë në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë:

NËNTËMBËDHJETË TË SHËRUAR DHE KATËR RASTE ME COVID-19!Sot më 28 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, May 28, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.