3 vs 1 – Visari shpallë fitoren me kandidatët tjerë kokëulur

Visar Korenica nga Vetevendosje ka shpallur fitoren në debatin e Jeta në Kosovë.

Ai ishte i saktë, i qartë dhe dominoi debatin duke deklasuar konkurrentët.

640x74

Në profilin e tij në Facebook ai publikoi një foto 3 vs 1 ku shihen kundërkandidatët tjerë kokëulur.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.