200 mijë euro për informatën që çon në zbulmin e vrasjes së Elvisit, konfirmon motra Beatrisa (Video)

Motra e kandidatit të PDK-së për deputet nga Rahoveci, Elvis Pistës, Beatrisa, i cili është vrarë në mënyrë makabre më 15 qershor, ka konfirmuar në emisionin “Pespektiva” të portalit Rahoveci24, se familja do të shpërblejë me 200 mijë euro personin që e jep informacionin që çon deri në zbulimin e vrasjes së Elvisit dhe dëshmitari do të ketë mbrojtje nga autoritetet e policisë.

Beatrisa këto pohime i bëri në emisionin “Perspektiva” të portalit Rahoveci24, ku ka thënë se hetimet po zhvillohen në mënyrë intensive.

Ajo ka konfirmuar shpërblimin prej 200 mijë euro që ka vënë familja për zbulimin e vrasjes makabre.

640x74

Po ashtu, dëshmitari që e jep informacionin që çon deri te vrasja do të jetë edhe i mbrojtur nga autoritetet e sigurisë.

Pohimin e zonjës Pista Demiri dëgjojeni nga minuta 10:50: 

 

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.