Agron Sokoli: Respektoni institucionet, qëndroni në shtëpi, do t’u rikthehemi sërish vendeve të preferuara

Drejtori i Hardh Fest, Agron Sokoli, përmes një postimi në profilin zyrtar të rrjetit social “Facebook” u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që t’i respektojnë urdhërat e institucioneve dhe të qëndrojnë në shtëpi.

Sipas tij, së bashku do ta kalojmë këtë sfidë, teksa shumë shpejt do t’u rikthehemi vendeve të preferuara, teksa në postim ka përmendur disa nga lokalet kryesore të qytetit, ku edhe ai kalon njërën pjesë të përditshmërisë.

Më poshtë edhe paraqitja e plotë e tij.

FORCA Rahoveci dhe Kosova IME…JU DUA ❤️ të luftojmë për jetërat e më të dashurëve tanë. Rrini në Shtëpi, se na…

Posted by Agron I. Sokoli on Friday, March 20, 2020

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.