640x74

Tag: Besnik Sharku

Sharku i KB Rahovecit godet Hotin: Përfundoni palestrën, ose do t’i...

Basketbollisti i KB Rahovecit, Besnik Sharku, është përfshirë në debatin e madh për palestër, duke kritikuar ashpër politikanët për zhagitjen e punimeve dhe tretjen...