640x74

Tag: Shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron vërshime

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar vërshime të shpejta në disa zona të vendit. Në një njoftim nga ky institut njoftohet se këto reshje...

Mot jostabil edhe sot, pasdite me bubullima e rrëbeshe shiu

Sot në Kosovë do mbajë mot i ndryshueshëm. Priten intervale kohore me diell, kurse në mesditë dhe pasdite priten zhvillime të fuqishme lokale të...