640x74

Tag: Ministri Mustafa

Ministri Mustafa sërish në Rahovec, kërkohet ndihma e qeverisë për kthim...

Ministri në detyrë i Bujqësisë, Besian Mustafa, ka vizituar sot Rahovecin për të parë nga afër zonat e prekura nga rrebeshe e shiut dhe...