Tag: Masat

Kurti: Nga e hëna fillon faza e dytë e hapjes, ja...

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia po mbajnë një konferencë për media në ndërtesën e qeverisë. Kryeministri Kurti...