640x74

Tag: Besian Mustafa

Ndryshohet vendimi i Qeverisë: Bujqëve u hiqet kufizimi, gjatë këtij orari...

Ministri në detyrë i Bujqësisë, Besian Mustafa ka deklaruar se puna e bujqve nuk do të ndalet. Ai ka njoftuar se për bujqit do...

Ministria e Bujqësisë shtyn afatet për zbatimin e projekteve përfituese të...

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa ka thënë se gjatë javës së kaluar, për t’i përkrahur bujqit në këtë gjendje emergjente,...