Zyrtare: Beatrisa Pista Demiri dhe Andin Hoti në listën e PDK-së për deputet

Konfirmohet lista e PDK-së për kandidatët për deputetë, duke bërë 3 emra nga Rahoveci prej koalicionit PDK – AAK – Nisma!

Beatrisa Pista Demiri – PDK
Andin Hoti – PDK
Smajl Latifi – AAK

640x74

Rahoveci pas shumë kohësh mund të ketë përfaqësim serioz në kuvend!

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.