Zjarr në Krushë, Smajl Latifi kërkon intervenim të menjëhershëm (Foto)

Kandidati për kryetar komune nga AAK, Smajl Latifi, ka bërë të ditur se një zjarr ka kapluar pjesë të Krushës së Madhe të Rahovecit.

Ai në një postim në Facebook thotë se ka shkuar menjëherë që ta vizitojë vendin e ngjarjes dhe ka kërkuar intervenim të shpejtë.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.