Visari në Polluzhë: Rahoveci, qytet në çdo fshat

Visar Korenica pas debatit në Klan Kosova dhe përplasjes me Idriz Vehapin e Smajl Latifin ka vazhduar aktivitetin e tij në kuadër të fushatës.

Ai prezantoi platformën e komunikimit me e-mail me qytetarët, duke pretenduar kontakt me ta 24 orësh.

640x74

 

Ndryshe, ai vazhdoi në Polluzhë ku prezantoi asamblistin Besart Morina.

Aty ai premtoi zgjidhjen e problemeve. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.