Vazhdon bilanci pozitiv / 23 të shëruar, 7 raste të reja

Janë konfirmuar edhe shtatë raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën. Pesë raste janë nga Ferizaj, kurse nga një në Prishtinë e Gjilan.

Njoftimi i plotë i IKShP-së.

NJËZET E TRE TË SHËRUAR DHE SHTATË RASTE ME COVID-19!Sot më 17 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, May 17, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.