Të shtunën nis sezoni, Rahoveci pret Vushtrrinë – krejt në stadium

Të shtunën nga ora 16:30 KF Rahoveci e hapë sezonin në Ligën e Parë ndaj skuadrës së Vushtrrisë.

Me disiplinë dhe stërvitje intensive është trajneri Fadil Vuçitërna që ka bërë gati ekipin e tij.

640x74

Gjyqtar në këtë takim do të jete Shpëtim Murturi.

Kjo ndeshje është hapëse e sezonit dhe Rahoveci duhet të shënojë fitore për të startuar mirë sezonin.

Andaj, nevojitet përkrahje e të gjithëve në stadium. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.