Tag: Rahovec

LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec,...

201 TË SHËRUAR DHE 225 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në...

Policia shqipton 22 gjoba në Qarshinë e Gjakovës, 17 në Rahovec...

Në Gjakovë po vazhdon edhe sonte aksioni i Policisë së bashku me Inspektoratin për të kontrolluar respektimin e masave kundër koronavirusit.

Presidenti i Kosovës ngushëllon familjen e kryetarit Latifi, pas vdekjes të...

I pari i vendit, Hashim Thaçi ka ngushëlluar familjen Latifi me rastin e ndarjes nga jeta të vëllaut të Smajl Latifit, Ademit.

Ndërron jetë nga koronavirusi vëllau i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifit

Vëllau i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19. Anëtari i AAK’së, Muharrem Nitaj...

S’ka në Rahovec, 226 raste të reja në gjithë Kosovën

Njoftimi i plotë i IKSHPK-së: 115 TË SHËRUAR DHE 226 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve...

LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

194 raste të reja me koronavirus në vend dhe 1 në komunën tonë. Kështu ka njoftuar para pak çastesh...

Lajm i trishtë: Viktima nga aksidenti në Komoran, dyshohet të jetë...

Sot gjatë orëve të mbrëmjes në mediat kombëtare është raportuar për një viktimë nga një aksident komunikacioni në Komoran.

LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec,...

220 raste të reja me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit. Dy prej tyre ndërkaq, vijnë nga komuna jonë.

VV në Rahovec kritikon Latifin për çasjen e tij ndaj projekteve...

Dega e Vetëvendosjes në Rahovec, ka kritikuar qeverisjen e Smajl Latifit, pasi sipas tyre, ky i fundit, ka dështuar në menaxhim të...

Komuna e Rahovecit angazhon kompani që përgatitë dokumentet e fermerëve për...

Drejtoria e Bujqësisë ka njoftuar se sikurse në vitin e kaluar, edhe këtë vit Komuna e Rahovecit ka angazhuar kompani konsulente për...