640x74

Tag: Koronavirus

LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

103 TË SHËRUAR DHE 187 RASTE ME COVID-19!Sot më 13 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar...

Mbrëmë u konfirmuan dy raste të reja me koronavirus në Rahovec

Mbrëmë në orët e vona, instituti kombëtar i shëndetit publik në vend konfirmoi edhe dy raste të reja me koronavirus në komunën tonë. IKSHPK këto...

LAJMI I FUNDIT: 5 raste të reja me koronavirus në Rahovec

5 raste të reja me koronavirus në Rahovec dhe 207 në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në...

LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

2 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 183 në gjithë vendin. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit...

LAJMI I FUNDIT: 3 raste të reja me koronavirus në Rahovec

3 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 195 në gjithë vendin. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik...

LAJMI I FUNDIT: Asnjë në Rahovec, 73 raste në gjithë Kosovën

Asnjë rast i ri me koronavirus në komunën tonë dhe 73 në gjithë vendin. Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja përmes postimeve tashmë të...

Asnjë në Rahovec, 122 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Asnjë rast i ri me koronavirus në komunën e Rahovecit në 24 orët e fundit, por 122 në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para...

LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

2 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 87 në gjithë vendin. Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja përmes një njoftimi në...

LAJMI I FUNDIT: 5 raste të reja me koronavirus në Rahovec

5 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 96 në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetësisë publike...

S’ka në Rahovec, 52 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Asnjë rast me koronavirus në komunën tonë në 24 orët e fundit dhe 52 në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar...