Superylli Justin Gray arrin në Rahovec – Properi destinacioni i parë i tij

Ai që potencialisht do të jetë lojtari më i mirë në Kosovë, Justin Gray,ka arritur në Rahovec.

Lojtari ka arritur mbrëmjen e kaluar, kurse gjatë ditës është njoftuar me qytetin.

640x74

Ai menjëherë zbarkoi në top destinacionin e picave, Proper Pizza.

Gray për Rahoveci24 deklaroi se Rahoveci është qytet fantastik, kurse atij i la mbresa dashuria për basketbollin dhe veçanti palestra moderne.

“Peperoni më i mirë në jetë që e kam ngrënë”, u shpreh Gray për picën e Properit lloji Peperoni.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.