Superoferta për Superkupë nga Proper Pizza – nëse fiton Rahoveci, krejt pijet falas!

Superkupa e Kosovës e sjell një tjetër festë në Rahovec, ku tashmë ekipi jonë ka rastin historik për të fituar trofe.

Proper Pizza Rahovec ka zbritur çmimet e dy picave më të kërkuara, Picës së Mesme dhe Picës Familjare për ditën e Superkupës në shenjë feste si dhuratë për qytetin.

640x74

Por, kjo nuk është e tëra, pasi që Proper Pizza në rast të fitores ka ofruar të gjitha pijet falas për hirë të qytetit dhe triumfit historik.

Oferta e plotë:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.