Sot fillon sezoni i KF Rahovecit, krejt në stadium

Sot nga ora 16:00 do të fillojë sezoni i KF Rahovecit, klubit futbollistik të qytetit tonë.

Kundërshtari i parë i sezonit të ri në shtëpi është Kosova e Prishtinës.

Futbollistët sipas burimeve të Rahoveci24 janë tejet të motivuar dhe kërkojnë fitoren në duelin e parë.

640x74

Të gjithë në stadium për të përkrahur ekipin tonë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.