Smajl Latifi pushtetarëve: Turp ju qoftë, as pas 10 vitesh jemi s’e keni kryer palestrën

Smajl Latifi ka goditur liderët politik pjesë e qeverisë PDK-LDK, për zhagitjen e palestrës. 

Postimi i plotë i Latifit:

640x74

A u bënë gati 10 vjet qëkur filloi ndërtimi i palestrës sportive në Rahovec?

Nëse është e vërtetë, marre ju qoftë?!
Deri më sot janë dy ose tri qeveri të Kosovës që realisht janë tallur, parasëgjithash me sportdashësit e shumtë si dhe me qytetarët e ndershëm dhe punëtorë të Rahovecit.
Edhe këto vizita që i bëjnë ministrat e kësaj qeverie shihet se janë në këtë frymë.

Dijeni pra se rahovecianët asgjë nuk harrojnë!

SL

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.