Shi, borë dhe erëra të fuqishme në Rahovec (Foto/Video)

Qyteti i Rahovecit është kapluar nga rreshjet e shiut, ku në pjesë malore ka pos erërave të fuqishme edhe borë.

Rahoveci24 ka dalë në terren ku kemi evidentuar menjëherë mbushjen e kanalizimeve.

640x74

Rruga te palestra sportive është vërshuar dhe vështirë është e kalueshme.

Shikoni motin më poshtë ekskluzivisht nga Rahoveci24 parashikimi për ditët e ardhshme:
IMG_1635

Shiu dhe erërat e fuqishme kanë vështirësuar qarkullimin në komunikacion.Moti për ditët tjera dhe detaje nga qyteti: https://rahoveci24.com/shi-bore-dhe-erera-te-fuqishme-ne-rahovec-fotovideo/

Posted by Rahoveci24.com on Thursday, 4 February 2016

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.