Së shpejti vjen “MASKArenjët”, show i ri televiziv nga Agron Sokoli

Spread the love

Së shpejti në ekranet televizive fillon transmetimi i show më të ri televiziv, “MASKArenjët”.

Ky show pritet të jetë satirik, por detaje tjera se kur fillon transmetimin nuk ka dhe në cilën platformë.

640x74

Tashmë u konfirmua faqja ne Facebook, MASKArenjët ku edhe pritet të vijnë detajet.

Agron Sokoli është producent i këtij show televiziv.

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.