Sabri Fejzullahu premton atmosferë te Labi, deri 20:30 hyrja gratis

Legjenda Sabri Fejzullahu rikthehet në Rahovec të premtën me 28 korrik.

Ai performon para publikut të Rahovecit ku ka premtuar super atmosferë.

640x74

Ai do të ndihmohet nga Labinot Rexha i cili është edhe pronar i klubit dhe i cili ka treguar modesti duke lejuar hyrjen gratis deri ora 20:30.

Kjo pason suksesin e koncertit të Encës me rreth 500 të pranishëm.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.