Rahoveci shkatërron Feronikelin në ringjalljen e Folleyt dhe Mekajt

KB Rahoveci ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Feronikelit me rezultat 104-72.

Ndeshja ku ishte përplot palestra pa spektakël sidomos të talentëve të rinj.

640x74

Shkëlqeu Joshua McFolley me 22 pikë, 6 treshe nga 7 tentime pët vetëm 14 minuta lojë.

Ndërkaq Leonard Mekaj u kthye fuqishëm me 7 pikë, 8 kërcime dhe 5 asistime

Ndërkaq impresionuan të rinjt, ku Bardhi shënoi 9 pikë, Indrit Krasniqi 5 pikë e 2 asistime dhe Visar Ejupi me 3 pikë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.