Rahoveci përforcohet me qendrën amerikane, dalin në shitje fanellat e klubit

Klubi i basketbollit, Rahoveci, ka prezantuar Jalen McGaughy, transferimin e ri të skuadrës.

Qendra amerikane është 24-vjeçar dhe është i gjatë 210 centimetra.

640x74

Ai më herët ka luajtur edhe te skuadra Cactus Tbilisi në Gjeorgji.

“McGaughy do të jetë përforcim i rëndësishëm për skuadrën tonë para ndeshjeve të kupës në një spektakël qe do të mbahet në Rahovecin tonë, në shtëpinë tonë. Jalen do të arrijë të martën në Rahovec, ndërsa të mërkurën do t’i bashkohet skuadrës në stërvitje”, thuhet në njoftimin e Rahovecit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.