Rahoveci mbyll sezonin me fitore ndaj Lipjanit, të martën ndaj Pontes fillon Playoffi

Playoffi 2019 do të fillojë të martën pasi Rahoveci mbylli ndeshjen e fundit me fitore ndaj Lipjanit.

Sfida ishte e lehtë prandaj pushuan Minnis dhe Fred dy superyjet e ekipit.

640x74

Bardhi Rexha shkëlqeu në këtë takim.

Playoffi fillon të martën në ora 19:00 ndaj Ponte Prizreni ku me dy fitore luajmë ndaj ekipit që mposhtëm çdo herë këtë sezon.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.