Rahoveci barazon në shtëpi, mbijetesën e kërkon në barazh

Spread the love

KF Rahoveci ka barazuar 1-1 në shtëpi ndaj 2 Korrikut dhe nuk ma arritur të sigurojë mbijetesën.

Rahoveci ishte në disavantazh pas gjysmë ore lojë pasi mysafirët nga kryeqyteti realizuan eurogol.

640x74

Menjëherë Rahoveci u përgjigj duke barazuar, dhe 1-1 ishte rezultati final.

Rahoveci e kërkon mbijetesën tash në barazh në një ndeshje që zhvillohet në teren neutral. Kundërshtari mësohet në vazhdim pasi do të vij nga Liga e Dytë.

Tabela

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.