Qytetari i shkruan Visarit: Para 1 muaji Vehapi bëri rrugën në Senoc, sot e prishur (Foto)

Një qytetar i shqetësuar i ka shkruar kandidatit për kryetar të Rahovecit nga VV, Visar Korenica.

Sipas një postimi nga Korenica në rrjetin social Facebook, një qytetar nga Senoci e ka kontaktuar atë duke ia shprehur pakënaqësinë me rrugën.

640x74

Ky qytetar sipas këtij postimi tergon se si qeverisja e kryetarit aktual, Idriz Vehapi, ka meremetuar rrugën në prag të zgjedhjeve dhe një muaj pa u përuruar është prishur.

Postimi i plotë i Visarit në Facebook:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.